La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

0

Myślę, że można śmiało powiedzieć, że dzisiejszy mecz to przedwczesny finał Euro 2016. Spotykają się dwie najlepsze drużyny tego turnieju i ta, która dzisiaj wygra to moim zdaniem raczej spokojnie powinna wygrać cały turniej. Francja jest słaba, mimo, że grają u siebie to nie pokazują nic ciekawego, grali do tej pory 1 mecz z rywalem, który jest w miarę dobry podkreślam w miarę (Szwajcaria) i zremisowali, ale myślę, że na Islandię jeszcze to wystarczy, a w półfinale polecą z hukiem, a Portugalia wiadomo jak na razie cały turniej grają słabo, ale mimo to znając ich szczęście Walię też pewnie przejdą tym bardziej, że nie gra Ramsey, a to duże osłabienie Walijczyków, ale wątpię żeby nagle gra Portugalczyków poprawiła się na tyle by byliby w stanie pokonać Niemców czy Włochów, a szczęścia też już chyba tyle mieć nie można.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?