La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

konto usunięte

2

Argentyńczycy nie mają honoru ,dziś wszyscy łączą się w błaganiu Leo o pozostanie w reprezentacji,zachowują się jak kobieta w pewnym czasie ;) Ja na miejscu Leo olał bym ich wszystkich pomimo miłości do kraju. Nie chcieli go wcześniej a chcą go teraz ? Strach powoli zagląda w oczy , chyba domyślają się ,że z żadnej grupy nie wyjdą .

konto usunięte

4

@marcin000019 Blagaja go pewnie ci,którzy zawsze byli za nim a nie idioci,którzy chcieli żeby odszedł.

konto usunięte

1

@marcin000019 Serio tak ciężko pojąć ,że w kilku milionowym narodzie mogą być rożne grupy ludzi?
Czemu wkładacie wszystkich do jednego wora? Tutaj zbierają się akurat sympatycy Leo. Skrzyknęli się i chcą mu udzielić wsparcia.
skończcie generalizować

" Nie chcieli go wcześniej a chcą go teraz ? " = BZDURA

0

@marcin000019 Serio? Powiedz mi kto chciał jego odejścia, bo nie przypominam sobie takiej sytuacji. Zresztą lepiej żeby odszedł. On odpocznie, a Argentyna może w końcu stworzy zespół

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: