La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

5

Rozumiem jakby Argentyna odpadła na MŚ w 1/8, 1/4 czy nawet w 1/2 to kibice mogliby być strasznie niezadowoleni, rozumiem jakby na CA Albicelestes nie dochodzili do finałów lub gdyby te wszystkie finały przegrywali chociaż jedną, dwoma lub trzema bramkami to można by rzec, że chyba nie dają z siebie wszystkiego, rozumiem gdyby byli w tych finałach rzeczywiście słabsi od przeciwnika i należałaby im się porażka to można byłoby rzeczywiście się zastanawiać co jest nie tak z tą reprezentacją i czy Leo rzeczywiście daje jej tyle ile taki piłkarz powinien, ale kurczę oni w 3 lata doszli do 3 finałów na 3 ważnych turniejach i w żadnym z nich moim zdaniem nie byli słabsi od przeciwnika i przegrali raz przez bramkę 4 min przed końcem drugiej dogrywki !!! i dwa razy podczas loterii karnych !!! To nie jest tak, że Argentyna gra słabo i nic nie osiąga bo dojście do 3 finałów i przegrana w każdym z nim w takich okolicznościach jakie miały miejsce nie można traktować w kategorii słabych występów czy kompletnego braku wyników,tylko ogromnego pecha.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?