La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

0

Co myślicie o tym żeby zamiast 6 grup po 4 drużyny zrobic 4 po 6 i potem od razu ćwierćfinały... wtedy każda drużyna rozegrała by min 5 meczow, trudniej było by awansować wiec nie było by wystawienia rezerwy i oszczędzania na następna rundę.

konto usunięte

1

@voetballer Szczerze mówiąc ciekawy pomysł jednak nie byłoby 1/8 finału, a więc byłoby kilka spotkań mniej, a z tego co zauważyłem UEFA zwiększyła Euro właśnie po to by zrobić 1/8 i dołożyć więcej meczy by można było więcej zarobić.
Mimo wszystko ja póki co wcale tej zmiany nie obieram negatywnie aczkolwiek na pewno przez mniejsze emocje w fazie grupowej nie jest to pomysł doskonały.

1

@Stinger Przecież byłoby po 15 spotkań w 4 grupach, czyli w sumie wychodziłoby więcej spotkań na całym turnieju :P

konto usunięte

1

@Ledsbourne No rzeczywiście machnąłem się ale dalej nie zmienia to faktu że 1/8 jest bardziej widowiskowa ponieważ w fazie pucharowej przegrywający odpada i tam już nie ma żadnych kalkulacji, a w fazie grupowej nawet przy 6 ekipach po 2-3 meczach może być pozamiatane i kiedy przyjdą ostatnie kolejki będzie oszczędzanie się na fazę pucharową czyli dokładnie to samo co teraz.

Tak naprawdę chyba nie ma sensownego wyjścia żeby nikt nie kalkulował lub się oszczędzał no chyba że skasują fazę grupową to wtedy rzeczywiście każdy musi grać na maksa w każdym meczu...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?