La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 928 Culés

konto usunięte

0

czy ktoś wie czy jest jakiś kontakt w UEFA EURO FANTASY? bo podliczyłem sb punkty i powinienem mieć 143 a mam 90...niby głupota zwykła zabawa,ale fajnie by było powalczyć o miejsce w pierwszej setce Polskiego rankingu :)

0

@mmaarrcin Robiles transfery?

konto usunięte

0

@kuba1624 też o tym właśnie pomyślałem i powinno mi za transfery wziąść 12 pkt (zrobiłem 4 jeden po każdej kolejce darmowy za każdy kolejny 4 pkt) tak czy siak mam za mało...

konto usunięte

0

@kuba1624 po za tym transfery powinno mi zabrać z pierwszej kolejki bo po niej je robiłem a tylko w pierwszej mam dobrze policzone pkt,w drugiej mam 38 zamiast 73 xd

1

@mmaarrcin "Wziąć".... Ludzie ortografia naprawdę nie jest taka trudna.

konto usunięte

2

@bixmix włąśnie myślałem czy "wziąźć" "wziąść" i wszystko mi podkreślało na opcje z wziąć nie wpadłem ;) niektórzy mają z tym problemy i nic na to nie poradzisz każdy jest w czymś lepszy lub gorszy,i trochę mnie denerwują te ciągłe docinki "kup sobie słownik" "lepiej najpierw naucz się ortografi potem pisz" niektórzy tylko czekają na czyjś błąd aby go zjechać poprawić :)

konto usunięte

0

@mmaarrcin Nie o to chodzi kolego :D Pisze się "wziąć". Tam nie ma "ś" ani "ź". Tak samo z bynajmniej jako przynajmniej, albo "w cudzysłowiu".
EDIT: A już Cię ktoś poprawił :P Ale tak czy inaczej, ja szanuję swój język, więc poprawiam innych, ale nie robię tego nachalnie. Jeśli ktoś poprawia mnie to mogę być tylko wdzięczny.

konto usunięte

1

@VillaMaravilla5000 już zrozumiałem :) napisałem w komentarzu powyżej,chyba nie doczytałeś ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?