La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1848 Culés

8

Austria - celują w tytuł największego rozczarowania na EURO

8

@Katalonbar Razem z Belgią ? :D

8

@kuba1794 No zobaczymy jak tam Belgią sobie poradzi dalej.

konto usunięte

5

@kuba1794 Belgia to na razie przegrala z najtrudniejszym rywalem w grupie, wiec wstyd to jakis nie jest. Tymczasem Austria przypomniala mi Polakow z kilku poprzednich turniejow, gdzie grali swietne eliminacje, a w turnieju mogli przegrac z kazdym.

1

@kuba1794 Belgia to na razie grała z dość niespodziewanie, ale jednak silnymi Włochami. Nie oceniajmy ich po tym jednym meczu, ja uważam że są w stanie powalczyć nawet o półfinał, a tam już decyduje dyspozycja dnia. Hiszpanie na MŚ 2010 też pierwszy mecz przegrali, a później zostali Mistrzami Świata.

konto usunięte

1

@pawelfcb2010 niby tak,z drugiej strony nie lekceważyć Węgrów,oni nie grają jak Irlandia Płn,fajnie klepali,widać że mają pomysł na grę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?