La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1517 Culés

6

Jak już ochłonęli, wytrzezwieli i opuściło was wczorajsze wzmożenie to kilka migawek z wczoraj i trochę przyszłości.Wczoraj wygraliśmy ze słabą wręcz bardzo słaba drużyną.Drużyna złożona w większości z zawodników klubów drugo i trzecioligowych z domieszką rezerwowych z premiership.Fajnie że wygraliśmy ale prawdziwe mecze dopiero przed nami.W czwartek obowiązkowa wtopa z niemiaszkami i wszystko rozstrzygnie sie z Ukraińcami.Patrząc na wczorajszy mecz nie będzie to łatwe wręcz bardzo trudne.Na koniec co do zachwytów nad Kapustką to zagrał poprawny mecz bez fajerwerków.Nie wpisuje sie w lansowanie publicznej tv i polsatu zawodnika utalentowanego ale na razie co najwyżej poprawnego.Jeszcze jedno pytanie? Czy obudzili sie juz Ci co wczoraj wkładali Kapustke do Tridente za Neya czy Suareza? Przed meczami z Niemcami I Ukraińcami prośba do wzmożonych.Jak przegramy to proszę nie gwizdać jak to wielu czyniło po remisie z Litwą i przegranej z Holandią.Dla przypomnienia to były ogórkowe sparingi przed euro.Co bedzie jak wtopimy te dwa mecze?

konto usunięte

2

@barcelona1906 Spokojnie,Nawet Barca przegrywała z słabą Malagą,na Autobus ciężko się gra to wiemy nie od dziś..teraz spokojnie czekamy na więcej,Niemcy nie są w super formie i jest nadzieja że można urwać im pkt ;)

6

@barcelona1906 Jezeli zakladasz, ze wtopa z Niemcami jest obowiazkowa to gratuluje. Mimo wszystko nie tak dawno ogralismy ich wiec wszystko jest mozliwe. Ale Ty chyba wiesz lepiej

7

@barcelona1906 "Na koniec co do zachwytów nad Kapustką to zagrał poprawny mecz bez fajerwerków."

Dlatego zachwyca się nim cały świat i legendy angielskiej piłki bo zagrał przeciętnie bez fajerwerków.

0

@fcbfan1993 Ograliśmy - ale to był mecz. Cyklu im nic nie wchodziło a nam to co mieliśmy - raczej porażka z Niemcami bedzie

0

@DonAndresFCB Takie czasy że trzeba czymkolwiek się zachwycać.Napisz w trzech zdaniach co zrobił wczoraj Kapustka że tak Cie zauroczył? Jakimi zagraniami przesądził wynik meczu? Co to było że będziemy wspopminać przez 20-30 lat?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?