La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1573 Culés

0

Do bramki Milika gra naszych zawodników mogła się podobać, ale nie była to perfekcja. Według mnie powinniśmy częściej przerzucać piłkę na drugą stronę, ponieważ często graliśmy na jednej stronie przez co pole gry było mniejsze i po prostu nie było miejsca ma dobre rozegranie akcji. Czasami było również widać brak pomysłu na rozegranie akcji. Po strzelonej bramce niepotrzebnie się cofneliśmy co równało się z większym zagrożeniem że strony rywali. Przez takie zachowanie wydawało mi się że Polacy chcieli ten mecz wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Równiez pod koniec meczu było widać brak koncentracji u niektórych zawodników. Mam nadzieję że w następnych meczach będziemy grać na maksa do samego końca. Ogólnie wynik cieszy i można zaliczyć mecz do udanych.

0

@dawidz16 a tak wogóle to zgłos sie na trenera kadry nastepnym razem jak bedą wybory na nowego selekcjonera

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?