La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

0

Wykupujecie te polsatowskie kanały na Euro?

12

@damianex10 Nie nie grosza nie dam, będę oglądał na niemieckich kanałach jeśli będzie trzeba, dla tych złodziei płacić nie bd...

konto usunięte

0

@damianex10 Niektórzy, mają w abonamencie NC+. A Ty jaką masz telewizję ?

0

@matesfcb93 No właśnie ja liczę na to, że ARD i ZDF nie będą zakodowane na czas Mistrzostw, tak jak to było na MŚ w Brazylii. Ponoć na Euro 2008 i 2012 te kanały były odkodowane, ale wtedy wszystko było dostępne za friko po polsku.

konto usunięte

2

@damianex10 W życiu Warszawy panie. Wolę sobie wódkie za to kupić ,aby trochę znieczulić się na głos niemieckiego komentatora ,bo pewnie też na niemieckich kanałach będę oglądał.

0

@damianex10 Czyli wszyscy prawie oglądamy na niemieckich , hah nie co płacić dla tego...... Slolorza...

konto usunięte

2

@matesfcb93 Sporo osób zapewne zobaczy na polskich kanałach :) w Nc+ wystaczy mieć opcję multiroom lub pakiet min. superpremium+ wtedy te dwa kanały będą dostępne w cenie abonamentu na pozycji 108 i 109

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?