La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1514 Culés

0

Gra ktoś z Was Barcą w Fma? Jak tak to podzielcie się jak Wam idzie kogo kupiliście itp itd. Pozdro

0

@matirix20 Ja grałem w 15-stce, 16-stki na razie nie mam. Pamiętam, że włączyłem wtedy Grimaldo, Sampera, Halilovicia i Adamę Traore do składu, pozbyłem się Adriano. Potem na zapas przed banem kupiłem TIelemansa. Po banie dokupiłem tylko Pogbę, powrócił Deulofeu. A reszta kupowanych to 15 i 16-latkowie. Znalazłem miedzy innymi takiego, który w wieku 17 lat był lepszy na DM od Busquetsa :D

0

@polarinho W 15 grałęm ale zastanawiam się czy pograć troche w 16 :)

Też miałem taki środek pola jak Ty czyli Tielemansa z Pogbą :) Robili masakrę totalną.

0

@matirix20 U mnie Tielemans był dwa sezony na wypożyczeniach, bo miałem wystarczająco zawodników. Później został zmiennikiem, środek pola robili Pogba z Alenem. O dziwo Deulofeu wykręcał niesamowite staty, miał więcej goli i asyst niż występów :D Ale ten 17-letni kocur na DM był zajebisty, aż szkoda mi, że dysk padł i straciłem tamtego save'a. Ale odszukać tego grajka, bo go wstawiałem gdzieś, i Ci pokazać :D

0

@polarinho TO jak go znajdziesz to możesz mi wysłać screena na prywatną wiadomość :) Pozdro

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?