La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

1

Teraz trzeba kupić jakiegoś PO jak Alves odchodzi, najlepiej Bellerina, stopera i napastnika. Do pomocy przyjdzie Denis za grosze. Jeśli zarząd ma na transfery 50mln+ z sprzedaży zawodników to spokojnie nam wystarczy.

konto usunięte

1

@DonAndresFCB Jeszcze LO do walki z Albą.

konto usunięte

1

@DonAndresFCB PO raczej nie przyjdzie bo mamy Vidala i uniwersalnego Roberto, a na stopera trzeba przynajmniej 40mln, a nie wiadomo czy nie będzie trzeba dwóch. Poza tym kasy ze sprzedaży będzie mało - Alves, Sandro i Adriano za darmo, Bartra za max 8mln (klauzula), Vermaelen pewnie za 5-6mln, więc żadnego Bellerina tu nie uświadczysz. Chyba, że zrobiliby jak z Suarezem, że to z budżetu na jeszcze kolejny sezon, ale teraz to raczej nie przejdzie. Są jeszcze co prawda Tello, Song, Alen czy Montoya, ale za nich też dużo nie dostaniemy.

Prawdziwe wzmocnienia dopiero za rok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?