La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

0

Może mi ktoś przybliżyć co się takiego wydarzyło, że Legia zdecydowała się zwolnić Czerczesowa? Nie znam dokładnie tematu.

konto usunięte

2

@Sawik_10 Szczerze mówiąc to nie wiem ale domyślam się że chcą zrobić jakąś rewolucję by później w sierpniu mieć dobry argument dlaczego to kolejny rok Polska jest bez LM.

0

@Sawik_10 Chciał konkretne wzmocnienia do walki o LM. Prezes powiedział, ze ma prowadzac młodych i grac. Wiec sie nie dogadali. A Czerczesow ma inne propozycje , m.in Spartak Moskwa

0

@Stinger Ale to dzisiaj poszła informacja o zwolnieniu? Nie śledziłem zbytnio mediów. Nie ma żadnej oficjalnej informacji na stronie Legii :)

konto usunięte

1

@Sawik_10 Chyba tak, ostatnio mam mało czasu więc tego wszystkiego tak nie śledzę ale wczoraj nic nie słyszałem/widziałem na ten temat także albo dzisiaj albo wcześniej tyle że nas (kibiców itp.) poinformowano dopiero dzisiaj. Ale najlepiej niech się wypowie ktoś kto wie coś więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?