La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1083 Culés

0

Ciekawy link
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/3-1-mln-widzow-finalu-ligi-mistrzow-w-tvp1-200-tys-w-canal
oglądalność WSZYSTKICH spotkań LM w nc+

Finałowy mecz Ligi Mistrzów sezonu 2015/2016 oglądało w TVP1 3,07 mln widzów. Z kolei w płatnym kanale Canal+ widownia tego spotkania wyniosła 196 tys. osób. Średnia oglądalność wszystkich meczów w nc+ wyniosła 133 tys. oglądających.

Ciekawa jest ostatnia tabela
Topowe mecze we wszystkich stacjach nc+
Jeżeli wierzyć w te wyniki, to
a) żadnego ze spotkań z naszym udziałem nie ma nawet w pierwszej dziesiątce
b) widownia mierdy i Bayernu jest znacznie większa od naszej

konto usunięte

0

@Koriolan Widać, że chociażby jeden mecz powinien wrócić do otwartej.

0

@Marcel99 Widać, że dla NC+ taka sublicencja nie ma najmniejszego sensu.
LM ma ogromną potencjalną oglądalność>
Średnia oglądalność meczu LM w NC+ jest wyższa niż przewspaniałej ekstraklapy. Przypomne, że mecze ligi w zasadzie nie nakładają się na siebie a LM- dopiero od półfinałow, we wczesniejszych fazach zawsze sa co najmniej dwa mecze jednocześnie- widownia się rozkłada.

0

@Koriolan Typowy Janusz rozsiądzie się przed fotelem i obejrzy Bayern. Czemu? "Bo król Lewy tam gra".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: