La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

0

Zamierzam sobie kupic skutera 50c nie miałem jeszcze stycznośći z jazdą na jednośladach,łatwo sie jeździ,długo sie trzeba uczyć?

konto usunięte

0

@SkateMati1 prawie jak na rowerze,mi to bardzo łatwo było się nauczyć ;)

4

@SkateMati1 Skuterem 50 cc to jak rowerem.... Nie trzeba się uczyć.

1

@SkateMati1 Też mam 50-tkę, 4-suw i nie trzeba się uczyć. To jak jazda na rowerze ;)

0

@jacobFCB A jak jest z wagą mam 67kg przy wzroście 176cm ,łatwo będzie go utrzymać?Bo nwm ile taki skuter może ważyć

0

@SkateMati1 bez problemu, waga ok. 90 kg

konto usunięte

0

@SkateMati1 Jazda skuterem jest bardzo prosta.
Jako,że jestem posiadaczem, to mogę polecić ci pewien sprzęcik.
http://allegro.pl/kymco-super-9-50-2t-skuter-gratisy-i6200390768.html
Kiedyś parę lat temu zapłaciłem za niego 7500zł, ale skuter świetny. Nie psuje się, ma świetne osiągi. Po zdjęciu blokady spokojnie zamyka licznik ,bez żadnych przeróbek. Polecam, zdecydowanie.

0

@SkateMati1 Jaki chcesz sobie kupić? :D

0

@Dzemix111 Na początek jakiś chiniol do 2,5k a później może wymienie na cos lepszego

0

@SkateMati1 Kurde, ja w wieku 10 lat skuterem po wsi u wuja śmigałem... Bez problemu.

0

@SkateMati1 ja w takiej cenie pare lat temu kupiłem Speedfighta 2. Skuter kozak, 90 łykał bez problemów :>

0

@jacobFCB Nieźle ja w wieku 9 lat quadem ale quad a skuter to nie to samo.

0

@SkateMati1 Fakt, quadem jest ciężej.... Chłopie skuter to najprostszy pojazd do jazdy. Gaz-hamulec i to wszystko...

0

@jacobFCB w dodatku samo puszczenie manetki gazu to hamowanie ;D

0

@jacobFCB Boje tylko się tylko że na początku spanikuje na drodze i popełnię jakiś błąd...

0

@SkateMati1 czemu niby? zawsze możesz przecież zahamować ;)

0

@SkateMati1 Jak chcesz miec porządny sprzet to szukaj Aeroxa a nie chinola ;)

konto usunięte

1

@SkateMati1 Jak nigdy nie jeździłeś to na początku będzie cię szarpać, ale z czasem go wyczujesz i będziesz śmigał, bez żadnego stresu.

0

@N11 Dobra dzięki za rady ,idę oglądać KSW .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?