- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1398 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
26
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Borneo
1
Polska podpisala umowy o bezpieczęństwie z Anglią , Francją teraz z Niemcami.Rosja była... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1398 Culés
2
I już tylko 2 tygodnie do Euro 2016. 14 dni i kilka godzin do meczu otwarcia.
Jeszcze tylko 3-4 dni i poznamy wszystkie oficjalne składy na francuski turniej.
Nie wiem jak wy ale ja mam duże nadzieje co do tego turnieju.
Po pierwsze Polska wydaje się mieć drużynę mocniejszą niż na ostatnich wielkich turniejach.
Po drugie z grupy mogą wyjść aż 3 zespoły, a mając taki zespół, takie gwiazdy chyba nie da się aż tak skompromitować by przegrać wszystkie mecze.
Po trzecie Euro to zawsze wielkie emocje i mimo że w fazie grupowej będzie ich nieco mniej poprzez powiększenie tego turnieju to w fazie pucharowej będzie bardzo ciekawie.
Po czwarte? Ciekaw jestem jak zagrają wielcy faworyci: mistrzowie świata Niemcy, obrońcy tytułu Hiszpanie, gospodarze Francuzi czy dochodzący do głosu "młodzi" reprezentanci Belgii.
0
@Stinger Co do Polski to bardzo ważny będzie pierwszy mecz z Irlandią.
To będzie mini sprawdzian jak Biało Czerwoni zostali przygotowani do ME. Gramy z teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie na początek i tutaj porażka ani remis nie wchodzą w grę. Myśle,że to będzie ciężki mecz,ale obyśmy wygrali,ponieważ następne spotkanie gramy z Niemcami i tu już mamy pod górkę. Pamiętajmy o tym,że wcale nie musimy wygrać z niemiecką drużyną. Najważniejsze jest starcie z Irlandią Płn i Ukrainą. Szczerze mówiąc grupy to my łatwej nie mamy. Będzie bardzo bardzo ciężko,no ale oby ta reprezentacja pokazała się na wielkim turnieju. Na to wszyscy liczymy!
0
@matison Na tą chwilę chyba nie ma zdecydowanego faworyta Euro. Na pewno będą się liczyć Niemcy, trochę mniej Francja i nie wiadomo jak z formą Hiszpanii i Włochów. Liczę, że czarnym koniem będzie Polska, ale chyba każdy ma takie nadzieje przed turniejem gdzie grają Polacy. O ile zawsze kończyło się to kompromitacją, tak teraz to ich największa szansa patrząc na skład na coś więcej niż tylko wyjście z grupy.
0
@Qlewer Teraz wszyscy z nas mają duże oczekiwania,tak jak mówisz skład i gra która jest o niebo lepsza daje wielkie nadzieje na duży sukces we Francji. Na pewno nie ma już takiego nacisku na Polskę jak podczas Euro 2012. Jak czytałem opinię niektórych na różnych portalach to jeśli Polska wyjdzie z grupy oni już chcą medalu. Dla mnie to zabawne.. czy my jesteśmy Francją,Niemcami,Włochami
i Hiszpanią? No chyba jednak nie, wyjście z grupy to minimum a potem zobaczymy,wiele będzie zależeć od rywali na jakich moglibyśmy trafić w fazie pucharowej. Przy dobrych wiatrach możemy dojść max do ćwierćfinału.
1
@matison Oczywiście jeśli Polska źle wejdzie w turniej, a więc nie wygra z Irlandią to może być już po turnieju dlatego że później Niemcy, a jeśli z nimi nie będzie zwycięstwa to nawet jeśli dalej będzie szansa awansu to Polacy psychicznie mogą być już wykończeni.
Grupa może nie za łatwa ale nie ma co się oszukiwać, nie jest do grupa nie do wyjścia. Ponadto trzeba pamiętać że to Euro, a nie eliminacje, a więc łatwych rywali nie ma. Mieliśmy grupę marzeń na Euro 2012 i nic z tego nie wyszło.
0
@Stinger Dokładnie. Przynajmniej nie będzie tłumaczenia iż Polska ma łatwą grupę jak w 2012 i awans pewny. Tyle,że mogą wyjść 3 drużyny z 4 grup i tutaj już mamy tak ułatwione zadanie,że wygrana tylko z Irlandią Płn może nam dać wyjście z grupy. Moim zdaniem mimo cięższej grupy niż 4 lata temu to wyjść mogą teraz 3 drużyny a nie 2. Nie będę ukrywał jak nie wyjdziemy z grupy to będzie klęska.