La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1559 Culés

konto usunięte

4

Skoro w Superpucharze Hiszpanii znowu Barca gra z Sevillą i znowu to Sevilla przed finałem gra inny finał to może taki plan(?):

* LM: wygrywa Atletico (tym sposobem sezon 15/16 FCB (dublet - liga + CdR), ATM (LM) i SEV (LE) kończą z trofeami)
* SPE: Sevilla ogrywa Atletico
* SPH: Barca ogrywa Sevillę
* KMŚ: wygrywa Atletico

I tym sposobem znowu cała trójka dopisuje sobie po jednym trofeum na rozpoczęcie nowego sezonu (tzn. ATM trochę później ale na jedno wychodzi).
Myślę że to bardzo dobry i sprawiedliwy podział. Każdy coś wygra.

konto usunięte

2

@Stinger Tak jest, chciałbym tego samego :)

0

@Stinger chyba tylko jeden klub mialby cos przeciwko temu

konto usunięte

1

@mekston E tam, Real też swego rodzaju odniósłby sukces ponieważ Barca będzie bez trypletu.

0

@Stinger zapomnialem i w sumie maja jeszcze lige Zidan'a :)

konto usunięte

0

@mekston I króla strzelców LM, a więc do pełni szczęścia zabrakło pichichi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?