- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1027 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1027 Culés
7
Moja analiza:
Na chłodno ale z trzymającymi jeszcze % po świętowaniu.Jest jakoś po 3 nad ranem więc powiem wam co czuję.Wydaje mi się ,że muszę to napisać.Ten mecz był dla mnie najlepszym w sezonie Barcelony , tyle się działo... Ktoś napisał ,że zaraz uśnie ale to musiał być gość idący rano do gimbazy lub 'halowiec'.Co chwilę zmiana wydarzeń, raz myślałem ,że wyjdę z siebie(czerwona dla nas) a innym razem miałem prawie zawał(słupek bramki Stegena),mimo wszystko wierzyłem w geniusz najbardziej legendarnego człowieka jaki grał w piłkę-Leo Messi, to on dał nam wspaniałe zwycięstwo.Graliśmy z losem,arbitrem , madrytem i chyba wszystkim co najgorsze.Tego wieczoru prawie wszystko było przeciwko nam .Leo pojawiał się znikąd i za każdym razem rządził i dzielił.Końcówka była wspaniała kiedy największy piłkarz w historii futbolu postanowił zagrać piłkę od niechcenia do J.Alby który musiał tylko dołożyć nogę, "tylko" i chwała mu za to ,że był tam gdzie być powinien.Końcówka to typowe dobicie rywala.Jestem bardzo zadowolony z tego wieczoru.Chyba pierwszy raz piszę taką analiżę pomeczową , mimo drobnego upojenia alkoholowego staram się pisać 'jako-tako'. Przepraszam jednocześnie za jakiekolwiek błędy w tym krótkim tekście.Życie dzięki chwilom jest piękne.Puchar jest nasz ! Idę spać i śpiewam naszą piosenkę zwycięzców " Ser del barca es el millor que hi ha" Elo !
1
@marcin000019 Albę też trzeba docenić za tego gola, samo wykończenie w końcu mu się udało, ale to jak idealnie w tempo urwał się obronie i wybiegł do tej piłki, to mistrzostwo.