- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1796 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
21
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1796 Culés
1
Co sądzicie o tych koszulkach ?
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13239462_868156116645072_3114142929691035174_n.jpg?oh=6ae93031c6a64f042abaa5dab4f6fefb&oe=57398813
8
@Szart Przekombinowane, jak na mój gust. Choć lubię innowacje w tych kwestiach, tu kogoś nieco poniosło.
0
@Szart Ciekawe ale nie dla Barcy :)
0
@Szart Wyglądają jak babciny sweter.
Na szczęście porozumienie z Ferrari zostało już zdementowane.
3
@Barclonismo Mi też kojarzy się to z takim właśnie swetrem.
Dlaczego na szczęście? Ferrari to fajna opcja, jeśli mieliby płacić więcej niż Qatar Airways.
1
@KamQiX Użyłem tego sformułowania tylko w kontekście wyglądu tego projektu koszulki. Trochę niefortunnie się wyraziłem :D Sama opcja Ferrari fajna, zgadzam się :)
0
@Szart Mit.
0
@Barclonismo Akurat Ferrari byłoby fajnym sponsorem. Przecież ten projekt koszulki jest fanowski, zawarcie umowy z nimi nie wiązałoby się z wcieleniem go w życie... ;)
Edit. A, już sprostowałeś :)
0
@Szart http://zkamerawsrodksiazek.pl/wp-content/uploads/2015/08/facebook-kciuk-w-dol-660.jpeg
1
@Szart Na pewno nie dla Bartry :D