La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

2

Ja tam bym się zbytnio nie przejmował tym, że Real może wygrać LM. Wiadomo to jest futbol i na dodatek jeszcze finał, tylko 1 mecz i może zdarzyć się dosłownie wszystko, ale faworytem i to zdecydowanym dla mnie jest ekipa Simeone. Atletico to maszynka do wygrywania w tym momencie i są bardzo żądni rewanżu na Królewskich więc będą gryźć trawę w tym meczu i to dosłownie, a Real ? Real przeszedł 1 bramką bardzo średni Wolfsburg i 1 bramką słabiutkie City. Nie złapią nie wiadomo jakiej formy w 3 tygodnie. Jedyne czego się boję to, że znowu szczęście dopisze Realowi i wpadnie im jakaś bramka po fartownym odbiciu piłki. Tyle szczęścia co ma Real w tym sezonie to przechodzi ludzie pojęcie. Gdy tylko im nie idzie to zaraz strzelają jakąś bramkę, która w ogóle nie powinna paść. Co mecz mówię, że szczęście już im się skończyło, a oni co mecz dalej to samo :) (wiem wiem szczęście sprzyja lepszym, ale akurat to jest wyjątek od reguły).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?