La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

konto usunięte

4

Wiem, że niektórym jest ciężko przyjąć do wiadomości, że Real jest w finale, ale niektóre wypowiedzi już naprawdę pokazują prawdziwe oblicza kibiców. Jaki to kibic, który nie potrafi okazać szacunek rywalowi? Wczorajszy mecz to już przeszłość a nas interesuje przyszłość i to, co w niej się wydarzy. Możemy trzymać kciuki jeszcze za Atletico. Szczerze mówiąc ten finał jest dla mnie mniej ważny, niż mecze Barcy w PK i lidze.

0

@Magmar67 Jaki to Polak, ktory nie umie pisac po Polsku

konto usunięte

6

@fcbfan1993 Powinieneś sobie zadać to pytanie, bo tym zdaniem które napisałeś rozwiałeś wszelkie wątpliwości.

konto usunięte

4

@Magmar67 gdyby Real caly sezon gral dobrze to bym nie mial nerwow z tego powodu, ale najzwyczajniej w świecie kazdy wie ze gdyby nie grali z Romą lub Wolfsburgiem tylko kims lepszym to odpadli by bankowo.

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Dokładnie, poza tym mamy ból, bo przecież Barca zdecydowaną część sezonu grała pięknie, a Real kompromitował się, jak na taki mecz to zagrali słabo, przecież City w tej formie to dobra drużyna powinna pojechać z 3:0 co najmniej. Wszyscy zachwycają się Balem zapominając, że w meczu wyszła mu tylko jedna akcja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?