La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1600 Culés

konto usunięte

0

Z uwagi ,że komentuje dzisiaj węgrzyn trzeba znowu szukać zagranicznego streama :/
Ma ktoś może jakis dobry link po angielsku? może być playn bez różnicy.

konto usunięte

11

@MarioVeB! Jak wczoraj oglądałem Bayern na ZDF to uwierz mi że Węgrzyn przy komentatorze niemieckim to bóg komentarza.

1

@PheNOmeN Też oglądałem na ZDF zero emocji i sporo ciszy było słychać w czasie meczu.

konto usunięte

0

@Tom30 Typek przez 3 minuty nie powiedział nawet słowa.

0

@Tom30 Taki urok samotnych komentatorów, ciężko jest gadać do samego siebie przez 90 minut. Gdy jest dwóch to czasem sobie wchodzą w słowo, ale przynajmniej nie ma ciszy i jest czego posłuchać.

konto usunięte

5

@Polo_Tajner Czasami jest jeden rusek jak oglądam na sopcaście i gość nie zamyka buzi. xdd

4

@Socjopata Aaa tak są wyjątki. Ciekawie też się słucha arabskiego komentarza, nie dość, że nie zamykają buzi, to jeszcze tak głośno i emocjonującą mówią, że można mieć wrażenie, że mają przypięty pas szahida, który nie wybuchnie tylko jak będą drzeć ryja.

konto usunięte

0

@PheNOmeN Tacy są komentatorzy z Niemiec.Nawet Borek kiedyś wspominał że taki jest ich styl.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?