La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1066 Culés

3

Dzisiaj Piast goni Legię a za tydzień pieczętuje mistrza...

konto usunięte

0

@kosiarz92 W meczu z Lechia zagrali jak jesienią. Może wracają do formy.

2

@sewerynVeB Masz rację , a Legia chyba trochę cieniuję .

konto usunięte

0

@kosiarz92 A na dodatek myślę, że Pogoń odpuści, byleby Legia nie wygrała.

0

@sewerynVeB No nie wiem Czesiu Michniewicz lubi zrobić psikusa i zremisować.

konto usunięte

6

@kosiarz92 Oby... :) Byłoby cudownie, jakby Piast sprzątnął Legii tytuł sprzed nosa... :)
Jeszcze niech Leszek w finale pucharu ich rozklepie, to będę w siódmym niebie.

konto usunięte

0

@boojan27 Jak Widzewek wróci to dopiero Legia będzie miała piekło. Ta drużyna nie leży Legii, zawsze mają z nimi problemy nawet jak Widzew nie wygrał z nimi w XXI w. Ten mecz w Polsce ma wyjątkowy klimat.

0

@boojan27 W Gdańsku nie wygrają na bank jestem tego pewny Lechia u siebie a na wyjezdzie to ..., pytanie czy Piast nie wtopi.

0

@sewerynVeB ja mieszkam blisko Łodzi to wiem co to znaczy .

konto usunięte

0

@kosiarz92 Ja też jestem z okolic Łodzi.

0

@sewerynVeB Ja dokładnie koło Bełchatowa 20 km.

konto usunięte

0

@kosiarz92 Ja między Tomaszowem, a Łodzią. 20 minut drogi do Łodzi. Nie mam za daleko.

0

@sewerynVeB Legia i Pogon trzymaja sztame z tego co wiem
z jednej strony Legia i 3 runda, z 2 strony Piast nierozstawiony juz od 2 rundy......

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?