- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1269 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1269 Culés
2
Dunga ogłosił nazwiska 40 zawodników, którzy mają szansę wyjazdu na Copa America. Na liście nie znajdziemy między innymi Marcelo.
https://pbs.twimg.com/media/ChPEZIZWgAAbN6-.jpg
5
@hen0x Szkoda że bez Naymara. Osobiście uważam że CA to większy prestiż niż IO ale w końcu to specjalna edycja, a IO w Rio, a więc nic dziwnego że Neymar jednak zdecydował się na drugi turniej.
Dodam tylko że poza tym wolałbym żeby Ney zagrał na CA ponieważ grając na IO nieco później wejdzie w sezon klubowy.
3
@Stinger Czy ja wiem. Patrząc na jego obecną dyspozycje, to dochodzę do wniosku, że odpoczynek potrzebny jest mu czym prędzej. Czerwiec i lipiec przesiedzi "na tyłku", a sezon rozpocznie po prostu wcześniej niż inni gracze Barcelony. Najprawdopodobniej ominą go chyba mecze o Superpuchar Hiszpanii. O ile oczywiście Blaugrana weźmie w nich udział.
2
@hen0x Niby tak ale ominie go też presezon. Wiem że grając na CA też później wróciłby do Barcy i też sporo by opuścił z przygotowań, a grając na IO spokojnie złapie rytm meczowy ale raczej chodzi mi o to że właśnie sezon zacznie wcześniej w Brazylii, a potem powrót i od razu gra w klubie.
Wolałbym żeby grał w czerwcu no ale tak wybrali więc zobaczymy jak wyjdzie.
1
@hen0x Ta Brazylia ma naprawdę klasowych zawodników, paka dobra w chu, a nie ma Neymara,Marcelo, Luiza czy Silvy. Szkoda tylko, że Dunga nie umie odpowiednio zagospodarować siłami zespołu i potencjałem w nim drzemiącym...