La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

6

45mln+Bartra to spore przegięcie za Hummelsa. Dortmund powienen go sprzedać zagranicę za wszelką cenę , nawet za mniejszą kasę niż żeby poszedł do Bayernu.

3

@Tom30 No faktycznie trochę dużo. 30 mln + Bartra byłoby ok.

1

@Tom30 Właśnie co to za myślenie dla 10 mln strzelać sobie w kolano i dawać go swojemu wrogowi żeby przez cały sezon psul im krew. Tak jak mówisz puścić go taniej za granicę.

0

@lukasik17 Nie lepiej oddać za darmo ? Dogadajmy się z BVB, że Bayern i tak go weźmie, niech nam na szybkości za friko oddadzą go i będzie git :)

0

@Kubix93 No a my z Realem tak chętnie handlujemy? BVB to nie klub z Polski że 5 mln to dla nich fortuna. 5 mln mniej dajmy na to a nie dodaje sił swojemu głównemu rywalowi, co bardziej się opłaca? Poza tym są kluby co dadzą tyle samo co Bayern

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?