- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1397 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1397 Culés
2
Levante tym pechowym spotkaniem pożegnało się z ligą, szkoda bo gdyby dziś wygrali i za tydzień, na pewno by gryźli trawę z Atletico, tak może być już po ptakach :)
1
@MrShakira Myślę, że póki mają jakiekolwiek matematyczne szanse to będą dalej się spinać - wiadomo, cuda się zdarzają. Moim zdaniem będą grać z Atleti na maxa. Jednak ciężko będzie na stratę punktów przez Atletico - bardziej bym powiedział, że Real straci coś, bo mają niezłą na ten moment Valencię i Sociedad przed sobą. Tam coś stracą, ATM tą swoją nudną grą zapewne wygra 1:0 ostatnie mecze i my będziemy musieli wszystko wygrywać. O ligę jakoś jestem spokojny, trzeba potem dobić Sevillę i zaliczyć dobry sezon, z dubletem w garści :)
0
@MrShakira Sfrajerzyli Tak samo jak Rayo wczoraj ,mieli akcję na 3-0 i było by pozamiatane.
1
@Kubix93 Chciałbym być tak spokojny jak ty ,niby rywale z dolnych części tabeli Ale to nie będą przelweki ,tym bardziej jak okaże się ze Granada ostatni mecz będzie grała o utrzymanie.