La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 657 Culés

4

Jak bardzo śmieszy mnie to mówienie, że Barcelonie pomagają sędziowie. Po prostu żałosne. Pisanie artykułów na ten temat jest niesamowicie śmieszne. Podanie suchych statystyk dotyczących rzutów karnych i czerwonych kartek, jest głupie, gdy nikt nie spojrzy na to, że graczy Barcelony po prostu ciężko jest zatrzymać w przepisowy sposób. Ciekawe czemu nikt nie wspomni o nieprzyznanych karnych Barcelonie z początku ligowego sezonu? Hmm? No tak, o tych co się należało, a nie dostaliśmy się już nie wspomina, ale jak już dostaliśmy te karne, to się na ten temat wytworzyła bezsensowna dyskusja. Naprawdę śmieszne. Co prawda wczoraj sędzia nie pokazał się z dobrej strony, pokazując czerwoną kartkę i dając jedną niesłuszną jedenastkę, ale czy to wypaczyło wynik meczu? Nie. Redakcja na rm.pl po raz kolejny się ośmiesza i takie artykuły są żenujące. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Mam nadzieję, że City da radę wyeliminować Real z Ligi Mistrzów. Będę kibicował im z całego serca. Ależ trzeba mieć kompleks, żeby pisać takie artykuły.

1

@ViscaBarca123 najlepiej odciąc się od nic nie dającej kłótni i patrzec jak sie biedaczki wypłakują, gabloty ostatnich lat pokazują wiele i obiektywni ludzie to widzą. Anty fani Barcy zawsze będą płakac :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?