La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 924 Culés

1

Dużo osób tutaj pisało, że nie potrzebny nam żaden wielki transfer, bo gdzie tego wielkiego grajka wciśniemy? Otóż jest potrzebny taki transfer i to nawet dwa. Każdy gracz z pierwszej 11, ma czuć oddech na plecach, że jak będzie grał piach to jest go kim zastąpić i zrobi to godnie. Myślę, że taki Pogba, solidny zmiennik dla MSN, oraz obrońca są niezbędni w przyszłym sezonie i nie żałować,.Ja wiem, że Barca brak na transfery itd, ale jak się wyciśnie to będą potem z tego owoce. Myślę, że lepiej jest gorzej zacząć, ale fenomenalnie skończyć. Barcelona ten sezon zaczeła super, widowiskowo itd, piłkarze nabrali zbyt wysokiej pewności siebie i myśleli, że do końca sezonu nikt im nie podskoczy i przyjdzie wszystko gładko... A teraz są tego efekty. Gdzie są te bramki z kontry z zeszłego sezonu? gdzie te bramki ze stałych fragmentów? LE powinien do znudzenia pokazywać wideo z meczu na Calderon gdzie było 3:2, ale wracamy dalej do klepania, klepania i wjechania, aż do samej bramki. Trzeba się obudzić, i nie pozwolić sobie teraz na żadną porażkę.

konto usunięte

0

@kontrafakt Ja bym chciał Denisa Suareza i mimo wszystko tego Nolito. Dodatkowo jakiś ŚO z ligi hiszpańskiej. Pogba okej, ale to trochę chyba przepłacanie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?