La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

24

Ludzie - my gramy o dublet, a Wy naprawdę już rozsprzedajecie kadre i zaczynacie nowy sezon ? Przed nami dalej są ważne mecze, jeden finał oraz ligowa batalia do samego końca, ja mam w głowie, że potrzebne będą zmiany, kilka pozycji potrzebuje wzmocnień i jakąś tam wizję składu na następny sezon posiadam, ale teraz są ważniejsze rzeczy na głowie - obronić ligę, oraz wygrać Puchar Króla - da nam to walkę o Superpuchar Hiszpanii, co będzie dodatkowym trofeum w sierpniu :)

1

@Kubix93 Póki na niektórych zawodnikach można zarobić, to warto ich sprzedać i w ich miejsce pozyskać młodych i spragnionych tytułów :)

konto usunięte

3

@Kubix93 Mysle, że góre bierze rozgoryczenie.Bo tak naprawdę niech sie każdy przyzna przed sezonem pewnie wiekszosc wolala by obrone LM kosztem wlasnie tych 2 pucharów co nie? Jesli nie to już napewno taka mysl przechodziła przez głowe. Trudno żyje sie dalej drużyna wpadła w jakis marazm i oby szybko z niego wyszla bo niedluglo na żadne trofeum nie będa mieli szans z taką grą. Mysle, że co niektórym trudno będzie sie tak bardzo emocjonowac jak do tej pory kiedy już nie czekają na nas w srodku tygodnia te elitarne rozgrywki. Jak mowilem kwestia jeszcze swiezego rozgoryczenia. Dajcie czas tym którzy muszą za was znosic potworne obelgi i szyderstwa w szkole :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?