La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1531 Culés

2

Oby teraz Real trafił na Bayern lub Atletico i pierwszy mecz u siebie, wtedy byśmy zobaczyli jaki Real jest mocny.

Trochę mnie wkurza ta podnieta Realem, i tak jeszcze może się okazać na koniec sezonu że Barca będzie mieć dwa trofea a Real kompletne zero. Może nie jest to obiektywne, ale moim zdaniem Real ma małą szanse na wygranie LM jeśli umnikną Atletico szansę będą większe.

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Gimbaza musi się żywić karmą :D Jak dla mnie wszystkie te wojny w internecie nie mają większego sensu, nie lubisz Barcy spoko rozumiem to, tylko po co robić jakieś gównoburze w sieci

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Ja mam nadzieję właśnie, że trafią na Atletico. Bayern nie jest już taki mocny jak 2-3 lata temu. City to zupełny przypadek w tej czwórce, równie dobrze mogło być te PSG.

1

@VillaMaravilla5000 Znając życie będzie City i pierwszy mecz na wyjeździe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?