La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

1

I jeszcze powiem, że pierwszy raz czułam, że zmiany coś nam dały. Wejście Ardy i Roberto trochę ożywiło naszą grę, powinni ze sobą klepać częściej bo to może być właśnie klucz do tego by Arda zaczął się dobrze czuć w Barcelonie i grać na miarę swojego poziomu.

konto usunięte

0

@Klaudix Według mnie Roberto poza swoją skandaliczną stratą po której padł gol nic nie pokazał.

0

@MaTt_BarcaFan Wiadomo. Nie mówię, że grał wyśmienicie czy cokolwiek ale jego wejście jednak coś dało. Albo może raczej zejście Alvesa, bo grał przeciętnie, chociaż to pewnie przez to, że nie miał z kim, robił bezsensowne dośrodkowania. Wejście Ardy i Roberto sprawiło, że prawa strona boiska nieco odżyła, przynajmniej ja odnosiłam takie wrażenie.

konto usunięte

0

@Klaudix Nie no w sumie zgadzam się z Tobą. Alves grał słabo i Roberto na pewno pokazał więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?