La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

konto usunięte

0

Za chwilę ostatnia kolejki sezonu zasadniczego polskiej ekstraklasy. Ale będą emocje, liczę że Wisła Kraków pokona Zagłębie Lubin, a Lechia nie wygra i Biała Gwiazda będzie w grupie mistrzowskiej i ostatecznie powalczy o europejskie puchary.

0

@Stinger Wisła musi tylko wygrać wynik Lechii jest bez znaczenia.

konto usunięte

0

@Stinger zmartwię Cię,Wisła Remis dziś :) choć ostatnio złapali trochę wiatru ale Lubin też fajnie gra..dobra po długim namyślę skuszę się właśnie na obejrzenie Wisły :D

konto usunięte

0

@jackgozdo Wiem że łatwo nie będzie ale grają na Reymonta. Gdzie jak nie tam zapewnić sobie grupę mistrzowską?
Rafał Wolski vs Filip Starzyński - to też pojedynek tych panów bo być może tylko jeden z nich pojedzie w czerwcu do Francji.

konto usunięte

0

@bodzio10 Czyli przy równej ilości punktów Ruchu, Lechii i Wisły to Lechia i Wisła będą w grupie mistrzowskiej?

1

@Stinger Lechii uchylili ten minusowy punkt więc teraz ma 36 pkt.Jeśli wygra będzie miała 39,a jak Wisła wygra to będzie miała tyle samo co Ruch punktów,ale bezpośrednie mecze są :0-0 i 3-2 dla Wisły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?