La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

0

Kurcze niesamowity mecz! Pięknie się takie widowiska ogląda!! Szkoda paru sytuacji ale na szczęście wyszliśmy z całej tej opresji zwycięsko. Sędzią poniżej krytyki a my narzekamy na sędziowanie w LL!! Neymar dzisiaj pociągnął zespół a Suarez zrobił to do czego jest stworzony. Messi średnio ale coś czuje ze odpali w rewanżu!! Pozdro

konto usunięte

0

@matti_s To był straszny mecz Liga mistrzów schodzi na dno oglądam ligę mistrzów pare meczy tez innych drużyn i jest coraz gorzej

0

@damianfifka Dlaczego. Emocji było co nie miara. Poza sędzia oczywiście :/

konto usunięte

0

@matti_s Ja to bym zmienił sędziowanie co tydzień w lidze mistrzów jakieś błędy to jest nudne i bym zmienił zasady może grupy na 6 drużyn z lepszymi zespołami wtedy do by były najlepsze drużyny a tak to faza grupowa w trzeciej kolejce są nudne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?