- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1197 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
6
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
pt9
9
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Roobo
6
Wstawię tu dla wszystkich bo tam pewnie zginie nagranie w poście.Rzeczniczka do spraw SAFE mówi... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1197 Culés
2
Chciałbym wrócić pamięcią na chwilę do występu Leo w Klasyku. Nie rozumiem dlaczego mówi się tutaj głównie o słabym i niewidocznym Messi. Na boisku gra 22 zawodników. Żeby było sprawiedliwiej odejmijmy bramkarzy, więc 20 zawodników z pola. Mecz trwa +/- 90 minut co oznacza, że na jednego zawodnika przypada ok. 4,5 minuty czasu przy piłce. Taka o średnia. Jakim więc cudem komuś udało się zrobić powiedzmy 8,5 minutny filmik z zagraniami Messiego? Odjąłem nawet wstęp, który trwa ok. 45 sekund. Wychodzi, że Messi uczestniczył w akcjach ok. 1/10 czasu całego meczu. A nikt nie mówi, że na tym filmiku są wszystkie kontakty z piłką Argentyńczyka. Dobra, ale jeszcze pomijając samą widoczność na boisku, ale patrząc także na grę to myślę, że minimum z minimum dla Messiego za ten mecz to ocena 6,0.
1
@KamQiX no kurcze ale też statystykę zrobiłeś. Skoro Messi jest najważniejszym graczem zespołu i jeszcze trzyma tyłek na środku boiska to oczywiste jest że każda piłka będzie przez niego przechodzić. A to że on bierze piłkę i kopie na 3m do Rakitića to dlatego ma słabą ocenę. Posiłkuj się dalej kompilacjami z yt...statystyki są mega mylące:)
0
@barteq Kopie na 3m do Rakitica?
Oglądałeś ten filmik, który podrzuciłem w całości? Kompilacje są mylące gdy chcemy ocenić ogólnie danego zawodnika na tej podstawie z kompilacji z przykładowo z całej jego kariery. Natomiast jeśli oglądamy taką kompilacje tylko z jednego meczu to możemy bez problemu ocenić grę zawodnika w tym jednym konkretnym spotkaniu.
0
@KamQiX oglądałem mecz...Leo zagrał słabo, całe tridente słabo zagrało. Zdarza się nie linczuje go tylko jestem obietywny. Mam nadzieję że z Atletico nakopią bramek, może tak jak Valencii w pierwszym meczu PK;)