La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

0

To ja też dorzucę swoje trzy grosze: Nie potrafiliśmy wykorzystać naszej dobrej gry(nie wspaniałej), w pierwszej połowie i przewagi nad Realem, Suarez mógł szybko strzelić gola co bardzo by pomogło, nie będe pisał co by było gdyby sędzia odgwizdał faul na Leo i wyrzucił zasłużenie Ramosa, ale nie ukrywam wkurza mnie to że wszyscy piszą o nieuznanym golu Bale'a (który był prawidłowy, moim zdaniem) na stronie fioletowych to już wgl, piszą że Messi symulował a redaktorzy piszą o "kontrowersyjnej sytuacji" i używają wulgaryzmów REDAKTORZY na swojej stronie. a o tej sytuacji cisza, a byłoby to bardzo znaczace dla losów meczu. Jednak nie zmienia to faktu że w drugiej połowie graliśmy na stojąco, po bramce Pique. Myśle że Liga i tak jest nasza jak i puchar Króla, nie wierze że to wypuścimy mamy 6 i 7 pkt przewagi nad rywalami ( a tak naprawdę 7 i 8 bo mamy lepszy bilans, więc jeśli się z kimś zrównamy pkt to my mamy mistrza) Wiec jestem dobrej myśli. Będzie kryzys jeśli we wtorek zagramy słabo i przegramy/zremisujemy z Atleti, to wtedy będziemy sie bać naprawdę. Wracając do klasyku porażka boli i to bardzo, ponieważ to miał być piękny mecz wygrany przez Barcę dla Johana,to najbardziej boli. Mam nadzieję że szansa rewanżu nadejdzie szybko i mam nadzieję że wykorzystamy ją, dla Johana! Vica el Barca!

0

@Pawelsky Bo faulu na messim nie było. Obejrzyj na yt powtórkę tej sytuacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?