La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

2

nie widzę sensu marnowanie kasy na zmiennika w atak

Neymara i Messiego w ramach kontuzji będą mogli lepiej lub gorzej zastąpić: Arda, Roberto, Rafinha, Denis Suarez, Munir i Iniesta

problem jest w zastąpieniu Suareza bo mamy tylko Munira ale to opcja która ujdzie na zwykłe mecze. na mecz z Bayernem czy Realem Enrique nie wystawiłby Munira ale podejrzewam że nie wystawiłby żadnego zmiennika dla Suareza

bo lepiej w nieobecności Suareza z silną drużyną zagrać atakiem Ney - Messi i zagęścić środek jeszcze jedną osobą

tak swoją drogą - my mamy jakąś opcję wykupu Sanabrii z Gijon? sprzedaliśmy go do Romy, a on 11 goli w 21 meczach w slabiutkiej drużynie i rok młodszy od Munira

0

@hoeniker  Według mnie trudniej od ataku jest zastąpić Don Andresa..

konto usunięte

3

@ArterkHD A jeszcze trudniej Sergio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?