La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1559 Culés

0

Siemka ludzie ;D jakie gry polecacie na Xbox One? Kupiłem sobie wczoraj i teraz nie wiem co sobie zakupić najpierw :D

0

@messiiiiik Forza :) PS. Gdzie ty w święta kupiłeś XO? :D

2

@messiiiiik Szkoda ze X one
PS4 lepsze ma gry na wyłączność
Uncharted
The Last of US itd

0

@Vhaeraun Może i ma ale to zależy od gustu. Xbox ma serie Halo, Gears czy Forza. Dla fanów wyscigów jedyna konsola jest XO, jest już Forza 5,6 oraz FH 2. Na Gran Turismo na PS4 nadal trzeba czekać.

0

@messiiiiik Forza 6, FH 2, coś z serii Halo, nowy Tomb Raider. Na grach na XO się nie znam zbytnio no ale te gry ww. sa warte ogrania, zreszta oprócz TR są to exy XO.

0

@barcelonaLM TR ma chwilowa wyłączność niedługo debiutuje na PS4

0

@Neymar1899 Na olx patrzyłem i pojechałem wczoraj :D 1200 zł z gwarancją na wszystko przez 3 lata i to mnie pokusiło ;D

0

@Neymar1899 A powiedzcie ten nowy Need For Speed jest fajny na XOne? Czy tylko ładnie wygląda?

0

@messiiiiik Nie wiem jak na XO ale na PS4 Need For Speed jest miazga :D

0

@Neymar1899 No to spoko może kupie dzisiaj :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?