La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1698 Culés

0

Ogólnie 1 połowa niezła, aczkolwiek czegoś jeszcze brakuje i tym czyś jest odrobina więcej polotu i magii. Ale jak już wielokrotnie pisałem, ja nie oczekuję, aby każdy mecz był perfekcyjny, liczą się punkty. Dzisiejsza 1 połowa w skrócie:
Bravo - prawie bezrobotny, a więc ciężko go oceniać
Alves- jeden z jego najlepszych meczów w tym roku, ma swobodę, pewnie w def. Chciałbym, aby strzelił dziś bramkę.
Gerard Pique - ogólnie dobrze, ale nie ustrzegł się paru małych błędów
Mascherano - tak samo jak Pique
Alba - w ataku jeden z lepszych meczów w tym roku, w obronie przeciętnie
Busi - średnio, parę strat, ale trzyma zawsze pewien poziom
Rakitić - Chorwat dzisiaj gra pewnie, jakby grał u Nas przez co najmniej 4 sezony
Arda - zaskoczył pozytywnie, ma sporo swobody, ogólnie jest OK
Munir - propsy za bramkę, w ataku gra nieźle, jest dobrym zmiennikiem Neymara
Suarez - Dzisiaj średnio widoczny, plus za asystę, liczę na gola
Messi - a tutaj nie ma chyba co pisać..,. :)

Ogólnie liczę dziś na 4,5 do zera dla nas
Miłego meczu !!!



« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?