La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

konto usunięte

0

Mam prośbę.Czy ktoś kto bardzo dobrze zna się na angielskim może mi to przetłumaczyć.Z góry wielkie,wielkie dzięki. :)

Ok everybody I FIXED IT !!! Answer is very very wierd... Before it, in the settings "frames per second" I checked " no limit fps " . Now i checked max 60fps and now game runs good. Before this step i switched off origin during the game. And when I turn on fifa ( play button ), I turn off window with this ( play, settings, exit ) . Now i played fifa 16 on high detals and 2x MSAA . But i still have resolution problem ...

3

@fecebok1234567 'Ok, naprawiłem to. Rozwiązanie jest bardzo, bardzo dziwne. Przedtem, w ustawieniach 'frames per second (klatki na sekundę)' zaznaczyłem 'no limit fps' (bez limitu fps)'. Teraz zaznaczyłem 'max. 60 fps' i gra działa dobrze. Przed tym krokiem wyłączyłem Origin podczas gry. Gdy włączam FiFĘ poprzez przycisk 'play', wyłączam okno, na którym znajdują się 'play', 'settings', 'exit'. Teraz grałem w FIFĘ na wysokich detalach oraz włączonum 2x MSAA. Ale wciąż mam problem z rozdzielczością...'

0

@fecebok1234567 problem z 1366x768?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?