- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 944 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 944 Culés
8
Coś czuję, że w tym sezonie z ligi spadnie przynajmniej jeden klub-przyjaciel Realu Madryt ;-) Wydaje mi się, że to będzie Getafe, chociaż wolałbym Espanyol. Getafe gra teraz z Sevillą (na razie jest 0-0), natomiast Espanyol gra w poniedziałek u siebie z Rayo. O to terminarz tych dwóch klubów:
Espanyol:
29 kolejka- Granada, wyjazd,
30 kolejka- Bilbao, dom,
31 kolejka- Malaga, wyjazd,
32 kolejka- Atletico, dom,
33 kolejka- Levante, wyjazd,
34 kolejka- Celta, dom,
35 kolejka- Las Palmas, wyjazd,
36 kolejka- Sevilla, dom,
37 kolejka- Barcelona, wyjazd,
38 kolejka- Eibar, dom
Getafe:
29 kolejka- Barcelona, wyjazd
30 kolejka- Eibar, dom
31 kolejka- Rayo, wyjazd
32 kolejka- Villarreal, wyjazd
33 kolejka- Real Madryt, dom (Tutaj to i tak to nie ma znaczenia, bo i tak będzie 10-0 dla Realu ;) )
34 kolejka- Sociedad, wyjazd
35 kolejka- Valencia, dom
36 kolejka- Deportivo, wyjazd
37 kolejka- Sporting, dom
38 kolejka- Betis, wyjazd
Trudniejszy terminarz ma Getafe, mają oni też mniej punktów, więc liczę na podium spadkowe :D