La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

1

Na plus w dzisiejszej I połowie:
- Bravo, mało roboty, ale co miał zrobić to zrobił, przy bramce praktycznie bezradny
- Pique, jeden z najpewniejszych zawodników, trzyma całą obronę
- Alba, jak przeważnie solidnie, dobrze w ataku, obrona przyzwoita
- Busquets, poza jednym błędem, gra dobrze
- Messi, gol jak marzenie, gra b. dobra


Na minus:
- Alex, gra słabo w obronie, spóźniony przez całe 45 minut, widać, że musi się aklimatyzować w Barcelonie jeszcze jakiś czas
- Mathieu, początek fatalny, potem lepiej, ale bardzo przeciętnie
- Turan, nie jest najgorzej, ale to jest 40% Turana w Turanie, może w drugiej poł. będzie lepiej

Neymar, Suarez, Roberto grają w kratkę. Ney trochę za dużo kiwa, a co najgorsze dryblingi mu dziś nie wychodzą, Suarez poza 1 stuprocentówką mało widoczny, aczkolwiek... I Roberto, ktory mam wrażenie nie jest do końca pewny siebie, albo nie jest to jego optymalna forma

Wracam na 2 połówkę, życzę miłej zabawy
VeB !!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?