La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

3

real najprawdopodobniej bez Marcelo i Bala na Atletico

zatem zobaczymy CR Benzema i Jese.

To już w sobote o 15 studio to jest mecz możliwe że sezonu .

0

@Wojciech6 uwzgledniajac sytuacje w lidze, to chyba ciezko to nazwa meczem sezonu

konto usunięte

1

@Wojciech6 "Studio", niczym taki zamek. Tylko, że zamiast murów wysokie drzewo oraz dwa mikrofony w dłoni. Pod gołym niebem oczywiście ;)

0

@Wojciech6 Jakoś nie mogę się doczekać tego meczu. Spotkanie pomedzy Realem, a Atletico rozwiąże kilka spraw. Najlepszy byłby remis lub porażka Atletico.

konto usunięte

0

@Wojciech6 Mecz sezonu? Bo Madryt gra o wicemistrzostwo?

0

@Moonlight Czy widziałeś kiedyś studio Canal+ z chodnika Madrytu?

Eleven jakoś może :)

1

@Stinger Nie bo jak obie ekipy zremisuja a Barca ogra Seville a powinna bo Banega jest niedostępny a oni dużo bez niego tracą to nie będzie 8 i 9 tylko 10 i 11

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?