- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
5
http://m.magiafutbolu.pl/obj,26687,main,5,auto-luisa-suareza
Oto auto Suareza heheheh:))
9
@Piotr,1985 Jak tam wygląda stawka za udostępnienia obrazków z tej strony?
1
@Dorek15 Wiem, ale nie powiem a teraz myśl sobie co chcesz:))
3
@Piotr,1985 Co za dużo to nie zdrowo, a wklejanie postów z tej strony przez Cb to już przesada..
2
@NajlepszyFanBarcy A co w tym złego? Fajny obrazek ;) Chyba, że już było 200 razy to co innego, choć ja pierwszy raz widzę.
2
@NajlepszyFanBarcy Kuźwa ostatnio rzadko z wklejam cokolwiek, ale oczywiście trzeba się przyczepić.
1
@KamQiX Fajny? Bez urazy, ale takie obrazki mogą śmieszyć tylko osoby ograniczone :/
1
@KamQiX Bardzo stare i już nieśmieszne,
a na stronie meczyki.pl było to już 3 lata temu...
A tu link http://www.meczyki.pl/obrazki,4702
2
@NajlepszyFanBarcy Nie rozumiesz, że udostępnianie tych obrazków to najlepsze co ma w życiu? Jak możesz mu chcieć zabraniać tego robić.
1
@N11 Och jasnowidz się znalazł. Jak Ty dobrze znasz moje życie...
1
@N11 Może i nie śmieszyć, ale obrazek nie jest zły. Suareza charakteryzuje się na różnych karykaturach w ten sposób, że jego górne zęby wystawają. Nie wiem po co od razu takie problemy, że ktoś wkleił taki obrazek. Zawsze jest tutaj wiele obrazków o wiele głupszych i po prostu słabszych i jakoś nikt na to uwagi nie zwraca.
0
@NajlepszyFanBarcy Może i było, ale zarówno Piotr,1985 jak i ja go wcześniej nie widzieliśmy, więc mógł się pomylić i myśleć, że to nowy obrazek.
1
@Piotr,1985 No skoro jest coś ciekawszego. Ale w jakim celu ty to ciągle tu udostępniasz? To już jest chore.
0
@N11 W jakim celu? W takim żebyś się pytał. W końcu od tego jest La Rambla i można takie coś wkładać a coś Ci nie pasuje, to ignoruj moje komentarze i po sprawie. Ja tam nie będę płakał z tego powodu.
0
@Piotr,1985 Argumenty na poziomie dziecka, a masz już ponad 30 lat, fascynujące..