La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1327 Culés

2

Miałem dziś sen - Barcelona 5 - 8 Espanyol... ;o przed meczami takie sny to kiepska prognoza (nie żebym jakimś prorokiem był lub podawał się za takiego). Las Palmas nie ma nic do stracenia więc może "ugryźć".

PS Administracjo - może jakiś obrazek w tle? Trochę smutno wygląda ta strona;/

0

@mich_l Jak Las Palmas się na nas otworzy, to Barca szybko zamknie wynik.

1

@jacobFCB No właśnie jak... a jak przyjmą postawę "The Bus One"? ;/

konto usunięte

6

@mich_l Gdy śnię o Barcelonie to sny są surrealistyczne niczym u Lyncha. Ostatnio śniło mi się na przykład, że gola strzelił ter Stegen po rzucie rożnym, a w bordowo - granatowej koszulce grał Yaya Toure. Szkoda, że nie pamiętam całości bo jeszcze bardziej zdrowo pojechane rzeczy tam były.

Ahaa.. ter Stegen strzelił gola i go chcieli bić za to (może za brak szacunku?). Nie wiem co to miało symbolizować?

0

@mich_l To będzie trzeba jak najszybciej strzelić bramkę. Wtedy się bardziej otworzą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?