La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

0

Ktoś korzysta z nc+go na smartfonie z LTE ? Tylko u mnie to jest taki syf, że nonstop dostaje komunikat o błedzie połączenia, chociaż net śmiga pieknie?

0

@karci0 LTE ogólnie jest do niczego. Jako internet na poważniejsze użycie, niż przeglądanie stron się nie nadaje.

0

@kacper1423 Nigdy nie narzekalem, tylko na tym pieprzonym nc go mam problem:/

0

@karci0 Jak przeglądasz strony to się nie dziw. Youtube też się nie liczy, bo tam jest mocna kompresja i filmy nie zajmują aż tyle przez co działa bezproblemowo.

0

@kacper1423 Ehh widzę, żeś obeznany... Oglądanie filmów w HD nawet w podróży nie sprawia żadnych problemów ani ściąganie gigowych plików, chodzi o to, że ich apka przy przejściu z jednego widoku do drugiego potrafiła wywalić połączenie, dziękuje za nic nie warte uwagi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?