La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

3

Po wczorajszym meczu Barcy Internet podzielił się na dwa obozy. Jeden z nich mawia, że Ney ośmiesza przeciwników i to jest brak szacunku, karny to dupa, w ogóle nie powinien być uznany. Druga połowa broni barcelonismo. Ludzie nie ma dyskutować na ten temat, wiemy, że Neymar cieszy się piłką, a nasza gra jest piekielnie efektowna, a do tego zabójczo efektywna. Koniec i kropka, nie ma co nawracać Januszy i innych "bóldupców".

1

@Patrykesko Ja tam może nie czytam pismaków, nie przeglądam wiele wiadomości, ale wśród znajomych nie słyszałem nic o braku szacunku czy coś :p nie wiem czy to powoli robi się tutaj manią, że tak się twierdzi :p jeśli ktoś był świadkiem takich zdarzeń to chyba najlepiej to olac bo wiadomo, jeśli ktoś chce to sie do czegoś i tak doczepi :D ^^ miłego wieczorku :p

3

@Patrykesko Mój kolega dzisiaj (fan United, hehe): "O co ten cały szum z tym karnym? Myślałem, że zrobili coś zaje... a to zwykły karny"

No tak, w co drugim meczu tak strzelają karne. Chciałem go zapytać o Sunderland, ale się powstrzymałem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?