La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

12

Mimo wolnego dnia od treningu, Leo Messi pojawił się dzisiaj w ośrodku treningowym. [La Sexta]

10

@Gaucho Profesjonalista pełna gębą. Brawo Leo.

12

@Gaucho A mówią, że grzmot jest tylko tytanem pracy, a Leo ma tylko talent, ale to nie prawda. Bez treningów nie utrzyma się dobrej formy:))

1

@Piotr,1985 Tak,to są argumenty glupich ludzi zeby pokazac to jaki Ronaldo jest wielki. Tylko prawda jest taka,ze wiele juz talentow bylo w pilce ktore sie zamarnowaly bo nie bylo do tego dolozonej ciezkiej pracy. Wiec jak ktos mysli zdrowo to wie ze i Messi i Ronaldo ciezko pracuja zeby forme utrzymac ;) Wystarczy spojrzec na przypadek Ronaldinho,gdyby trenowal a nie balował to by kilka sezonow dluzej byl na topie a tak skonczyl z powazna pilka przedwczesnie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?