La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

konto usunięte

0

Lavezzi wylądował dzisiaj w Chinach, gdzie - wg doniesień - zarobi 15 baniek za sezon :O Ciekaw jestem, kiedy będą rozwiązywać kontrakty z powodu niewypłacalności.

W związku z tym, moim zdaniem powinniśmy się starać o zakontraktowanie Feghouli'ego. W czerwcu kończy mu się umowa z Valencią, więc jest do wzięcia za darmo. Wszechstronny, świetny technicznie, 26 lat - byłby bardzo dobrym zmiennikiem do ataku. Uważam, że to o wiele lepsza opcja, niż wydawanie prawie 20 baniek na niespełna 30-letniego Nolito.

10

@barcafan_89 Ze niby te Chinskie kluby maja byc nie wyplacalne? Haha,czlowieku nie wiesz co mowisz :)

konto usunięte

1

@kuba1624 Zobaczymy za rok-dwa, czy nie będzie następnych Anży itp. :)

konto usunięte

1

@barcafan_89 Zobaczymy specjalisto od finansów. Według Ciebie ludzie którzy dorobili się miliardów od tak nagle mają zbankrutować bo co? Bo nie wiedzą co robią? Bo kupują bez świadomości konsekwencji?

1

@Gandii Może nie zbankrutować, ale zrezygnować z sponsorowania czegoś co przynosi same straty to już prędzej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?