La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

konto usunięte

8

Kurde, nareszcie w następnym tygodniu wraca liga mistrzów.
We wtorek mecze: PSG - Chelsea, Benifica - Zenit, a w środę: Roma - Real, Gent - Wolfsburg.

0

@wojto Ja juz zaczalem tworzyc kupony ;D

konto usunięte

1

@wojto Wolfsburg bez wielkiej formy i mimo że dalej uważam że spokojnie ograją mistrza Belgii to w tym meczu wcale nie musi nie być emocji.
Gent na pewno poczuje szanse aczkolwiek myślę że wicemistrzowie Niemiec dadzą radę.

Chciałbym zwycięstwo Romy ale Real to Real, pewnie wygrają i to wysoko.
PSG vs Chelsea szykuje się szalenie ciekawie. Paryżanie będą chcieli udowodnić że Europa im nie straszna, a Anglicy z ligi do LM (raczej) nie wejdą więc...
W ostatnim meczu stawiam na Benfikę dlatego że w Rosji przerwa to nie wiem na co stać Zenit, a Portugalczycy ostatnio w dobrej formie.

0

@wojto Na dodatek dość mocno wyrównane, wynik w każdą stronę raczej nie byłby sensacją, no może porażka Realu, czy jakieś wyższe zwycięstwo Chelsea.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?