La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1787 Culés

konto usunięte

0

Witam. Mam problem, jako ze zrobilem reset(ustawienia fabryczne) fona to telefon pyta jak zakonczyc czynnosc np zdjecie zrobilem to daje galeria i okej otworzy noramlnie, a nagralem sobie filmik i niechcacy dalem galerie zamiast video( gdzie ma zostac odwtorzony film) i teraz mi pisze nie mozna odtworzyc filmu, ktos moze pomoc? Z góry dzięki za odp.

0

@BooKeeR zrob nowy reset i ustaw dobrze :P a tak na powaznie poszukaj w menadzerze aplikacji, tam powinno sie to znajdowac

1

@BooKeeR Wejdź w ustawienia -> aplikacje, znajdź opcję "Resetuj preferencje aplikacji". Powinno pomóc. Możesz też pobrać nową aplikację do odtwarzania filmów wtedy być może przy próbie odtwarzania filmu system znów Cię zapyta o domyślny program - tego nie wiem.

konto usunięte

0

@KamQiX usunalem te aplikacje domyslne GALERIA i jak zrobilem znowu filmik to nie wyskakuje juz galeria/video tylko galeria/zdjecia i co nie wybiore to nie mozna odtworzyc , lel, chyba zresetuje na nowo poki jeszcze nie mam na nim nic ;p w sumie nie wiem po co aktualizowalem do 6.0 androida jak nic ciekawego nie ma

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?