La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1672 Culés

konto usunięte

1

Boże! Co się dzieje z tą Valencia, kolejny przegrany mecz tym razem z Betisem 0:1.Wyczuwam dymisję Nevilla, ciekawe kto go zastąpi może Benitez, albo Bielsa.

0

@wojto Od kibica Valencii wiem, że chcieliby Pellegriniego od następnego sezonu lub właśnie Beniteza.

konto usunięte

1

@wojto No szkoda Valecii trochę,ale z drugiej strony się cieszę bo lubie Betis .

1

@wojto Bielsa to jest to, takiego maniaka potrzebuje Valencia, zawsze stawia na totalną ofensywę, wyciska maks z piłkarzy, jeszcze sprowadzą kilku solidnych grajków i wracają do gry

0

@goldmetaxa Tylko że Bielsa potrafi zajechać skład.

konto usunięte

0

@sidzej Pellegrini raczej obierze kierunek PSG lub Real

0

@wojto Do Realu nie wroci, chyba sam nawet o tym mówił.

konto usunięte

0

@sidzej Ja ogólnie wątpię by Zidane trenował Real w następnym sezonie, ale kto wie, jeżeli ktoś ma go zastąpić to właśnie stawiam na obecnego trenera MC.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?